Welcome to Our landscaping Inc.

Bahçelerinizin güzelliğine güzellik katacak hizmet Montajhane’de!

30 Yılı aşkın süredir hizmet vermiş uzman Bahçıvan ve peyzaj mühendislerimiz ile ev, işyeri, okul vb. binaların bahçelerini en kaliteli hizmet ile güzelleştiriyoruz. Bahçelerinizde yer alan çiçek ve ağaçlarınızın düzenli bakımını yapıyoruz.

Son yıllarda bahçeli evlere ve çalışma alanlarına talebin artmasıyla bahçelere gösterilen özen de artış göstermektedir. Aileleri ile birlikte bahçeli evlerde yaşamak isteyenler peyzaj hizmetlerine önem vermektedir. Evlere ait olan bahçelerin yanında iş yeri bahçeleri, kafe, restoran gibi sosyal alanlara ait bahçeler, halka açık bütün alanlarda da peyzaj düzenlemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Peyzaj düzenlemeleri kapsamında; bahçenin düzenlemesi, ışıklandırılması, çit yapımı, süs havuzu yapımı (şelaleli, fıskiyeli, ışıklı, su küreli, su perdeli), sulama sistemleri, bahçe içi taş ya da ahşap döşemeleri yapılmaktadır. Peyzaj düzenlemeleri kapsamında çim ekme işlemi de yapılmaktadır.

Bahçe düzenlemeleri yapılırken müşterilerimizin sahip olduğu evin yapısı ve bahçe boyutu ilk olarak dikkate alınmaktadır. Profesyonel ekibimiz müşterimizin beklentisi doğrultusunda bir planlama yapmaktadır. Kullanılacak malzemeler en kaliteli kategorilerden seçilmekte ve bahçede müşterimizin enerjisini yansıtacak, müşterimize huzur verecek renkler ve çiçekler kullanılmaktadır. Bahçede müşterimizin talebi doğrultusunda vakit geçirilerek bir hobi bahçesi ya da oturma alanı yapılmaktadır. Önceliğimiz her zaman müşterimizin mutluluğudur.

Peyzaj düzenlemelerinin sonrasında hazırlanan bahçelerin düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu noktada Montajhane uzman ekibi yine müşterilerimizin yanında olmaktadır.

Bahçe bakımlarında en çok dikkat edilmesi gereken durum mevsimsel bakımların yapılmasıdır. Bunun yanında bahçe temizliği de büyük önem taşır. Bahçelere her mevsimde özel olarak bakımlar, düzenlemeler, ilaçlamalar yapılması gerekmektedir. Bahçelerde dikili olan çiçek ve ağaç türlerinin ihtiyaçları doğrultusunda ilaçlama ve gübreleme işlemleri de yapılması gerekmektedir. Bitkilerin ve ağaçların kaybedilmemesi için böcek, bakteri, mantar gibi zararlı canlıların sebep olacağı hastalıklara karşı düzenli olarak bakımların ve ilaçlamaların yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bitkilerin kaybedilmesi muhtemel olacaktır.

Bahçe bakımları ve peyzaj hizmetleri firmamız bünyesinde çalışan uzmanlarımız tarafından müşterilerimizin memnuniyeti öncelik alınarak yapılmaktadır. Uzmanlarımız ağaç bakımı, çim biçme, budama, zararlı otların temizliği, çiçek dikimi ve bakımı, aşılma, sulama, drenaj yapımı, tohum ekme, böcek kontrolü, gübreleme, ilaçlama, toprak havalandırma, çevre düzenlemesi gibi bahçe hizmetlerinin tümünü vermektedir.

Montajhane
Direktör
Awesome Image
Awesome Image
Yaptıklarımız

Yeşil Hizmetler

Tasarım, sürdürülebilir yeşillendirme hizmetlerimizle sizlere sadece yap teslim et hizmeti değil, yeşil alanlarınızı koruma ve bakımı ile ilgili devamlı hizmet kapsamında paketler sunuyoruz.

Son Projler

Bir Kaç Peysaj Porjemiz.

Kendi Evimiz Gibi

Neden Bizi Tercih Ediyorlar?

24/7 İş Takibi

bahçenizin Sürekli bakımından sorumluyuz. Canlılar ihmale gelmez.

Uygun Fiyatlandırma

Hizmet kalite standartları söz konusu olduğunda, bizimle en uygun fiyatlara çalışırsınız.

Peysaj Mimarı

Doğaçlama hizmet ya da profesyonel tasarımlar, siz nasıl isterseniz.

100% Memnuniyet Garantisi

Hizmet kalitemiz ile %100 memnuniyet garantisi veriyoruz ve bu memnuniyetinizi yaşatıyoruz.

Awesome Image
Hizmet alanlarımız

Konumumuz

Bize Ulaşın

Hemen İletişime Geçin

  Yukarı Çık

  EVİNİZİN EŞYALARINI
  DUVARLARINIZA SABİTLİYORUZ!

  UNUTMAYIN!

  Evlerimizdeki miniklerimizin Ev eşyalarına tırmanıp ya da üzerine çıkarak oluşturdukları tehlike, dünya genelinde çok yüksek oranlardadır.

   

  Olası Deprem sarsıntılarında karşısında eşyalarınızın devrilerek can güvenliğinizin riskini arttırmaktadır.

   

  İşi Uzmanına Bırakın.